کارخانه نساجی تک اصفهان

کارخانه نساجی تک اصفهان تولید کننده انواع پارچه ترگال و کجراه مانتویی و لباس فرم مدارس در شهر اصفهان می باشد که از طریق این سایت اینترنتی می توانید خرید طاقه ای و عمده خود را انجام دهید.
لیست قیمت فروش پارچه های ترگال صنایع نساجی تک در شبکه های اجتماعی بازرگانی پرشین قرار می گیرد که مهمترین آنها کانال تلگرام و پیج اینستا شرکت می باشد.
نمایندگی نساجی تک انواع پارچه های مناسب لباس فرم ندارس را می تواند با راحت ترین راه های ممکن به دست شما برساند.

خرید پارچه لباس مدارس نساجی تک :

برای خرید پارچه ترگال کجراه مناسب لباس فرم مدارس و یونیفرم های اداری کافیست با مجموعه پرشین همکاری مستمر و مفیدی داشته باشید. کارخانه تک اصفهان انواع منسوجات خود اعم از پارچه های ترگال، کجراه، تترون، کتان و فاستونی را از طریق این مجموعه عرضه می کند.
خرید عمده محصولات نساجی تک از تمامی شهر های ایران تهران، مشهد، شیراز، اهواز، بوشهر، بندرعباس، زاهدان، تبریز، سمنان، کرج و … امکان پذیر است.

خرید پارچه لباس مدارس نساجی تک :

محصولات تولیدی کارخانه نساجی تک اصفهان :

آدرس کانال کارخانه تک را که داشته باشید می توانید تمامی طرح ها و مدل های تولیدی پارچه نساجی تک اصفهان را مشاهده نمایید.

ترگال و کجراه با برند تک :

رنگبندی پارچه ترگال رنگی نساجی تک بیش از ٧٥ رنگ را شامل می شود که یک کالیته کامل برای مقایسه و انتخاب نزد مشتری فراهم است. نخ عالی، ضد چروک بودن و رنگ ثابت از اصلی ترین مزیت های این پارچه است. برای خرید پارچه در خصوص لباس فرم مدارس و یا مانتو بهتر است با شرکت تک همکاری نمایید.

پارچه کجراه کارخانه تک اصفهان :

پارچه ترگال کجراه این کارخانه نیز بیش از ٣٥ رنگ را شامل شده که از اصلی ترین رنگ ها هستند و خواهان زیادی در بازار فروش دارند. پارچه ترگال کجراه مانتویی شرکت تک بی شک از بهترین پارچه های رنگی موجود در بازار برای دوخت مانتو است.
تولیدات نساجی تک در بحث تولید و تکمیل پارچه کجراه نهایت دقت را به خرج می دهد. هر طاقه پارچه ترگال و کجراه ٤٠ متر است که متراژ هر طاقه با عرض ١٥٠ سانتیمتر کاملا استاندارد است. انواع پارچه های ترگال و کج راه چاپی با طرح های خال دار و ستاره و گلدار نیز از تولیدات نساجی تک می باشد.

پارچه فاستونی کتان تک :

پارچه کتان تک یا به زبان بهتر پارچه فاستونی شرکت تک که با برند کتان تک در بازار توزیع می شود از پر فروش ترین پارچه های فاستونی یونیفرم اداری و مدارسی است. برای اطلاع از قیمت خرید پارچه فاستونی کارخانه تک با مدیران فروش شرکت تماس حاصل نمایید.

جدیدترین قیمت پارچه های کارخانه تک :

تولیدات نساجی تک در فصل های بهار و تابستان بسیار فروش بیشتری دارند و علت آن انتخاب تولیدی های لباس فرم مدارس از کالکشن پارچه های این شرکت نساجی است.
برای داشتن به روز ترین لیست قیمت پارچه ترگال و کجراه کارخانه تک اصفهان کافیست یکی از راه های سایت اینترنتی، تماس تلفنی و یا کانال تلگرام اقدام فرمایید.

اگر در شهر های مختلف ایران هستید منسوجات تک را می توانید بدون مراجعه حضوری از طریق این نمایندگی اصلی خرید کنید.

فروش مستقیم پارچه ترگال کجراه نساجی تک :

لیست کارخانجات نساجی استان اصفهان را که مشاهده کنید کارخانه نساجی تک اصفهان از بهترین بافندگی ها و رنگرزی های این قطب نساجی کشور است. لذا اهمیت هرضه و توزیع منسوجات تک به سراسر کشور بسیار حائز اهمیت است. برای خرید مستقیم پارچه ترگال کارخانه تک به صورت عمده بهترین راه این است که از نمایندگی فروش این برند معروف اقدام کنید.

برای خرید و فروش انواع پارچه به صورت عمده با ما در ارتباط باشید

اکبر حقی زهابی

تلفن سفارش:

واتساپ و روبیکا: 09169558627       

واتساپ و تلگرام : 09930699356  

ایمیل :Akbar.z1351@gmail.com     

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما