پارچه کدری عرض 90

 پارچه کدری عرض 90

پارچه کدری عرض 90 را به دو دسته کلی تقسیم بندی شده و در مورد هر کدام توضیح مختری ارائه کرده ایم. با مطالعه این بخش یک شمای کلی از محصول دست شما خواهد آمد. هر چند به شما توصیه می کنیم که برای کسب اطلاعات جامع و دقیق در مورد کدری عرض 90، با ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره های ما بهره مند شوید.

پارچه کودری ساده: پارچه نخی ساده بیش از شصت رنگبندی دارد که در عرض های مختلف برای تولید لباس و مانتوی رنگی زنانه استفاده می شود. رنگ های تیره پارچه کدری بیشتر محبوب مشتری ها هستند و فروش بیشتری دارند، ولی رنگ های شاد پارچه نخی کدری نیز برای البسه تابستانه به ناگهان از فروش بالایی برخوردار می شوند.

پارچه کودری طرح دار: بازار خرید و فروش پارچه های کودری و نخی طرحدار به دلیل وجود مدل های مختلف بالا و پایین زیادی دارد. پارچه کدری نقش دار می تواند انواع طرح ها و مدل ها را داشته باشد که به صورت چاپ روی پارچه نقش می گیرد. بهترین نوع چاپ پارچه های نخی کودری، راکتیو و دیجیتال نام دارد که بالاترین کیفیت چاپ پارچه است و در برابر انواع شستشوها درخشش و زیبایی خود را از دست نمی دهد. طرح پارچه کودری گلدار از پرفروش ترین پارچه های نخی کدری محسوب می شوند و اکثر خانم ها ترجیح می دهند از پارچه کدری طرح دار برای مدل دوخت لباس، شلوار یا مانتو استفاده کنند. پارچه های نخی کودری جدید با طرح های فانتزی، خال دار، ستاره ای، قلبی، زیگزاگ، حاشیه دار و غیره، بیشتر مورد توجه نسل جوان به خصوص دختران است و در شهرهای بزرگ، مدل گلدار آن ها پرفروش تر است.

پارچه کدری عرض 90 - نساجی آنلاین

طاقه پارچه کدری عرض 90

ما اطلاعات عرف بازار را در اختیار شما قرار خواهیم داد. امکان دارد در هر زمانی این اعداد و ارقام تغییر کنند. پس حتما پیش از خرید، از آخرین تحولات رخ داده کسب اطلاع کنید. طاقه پارچه های کودری بیشتر به صورت رول و یک لا هستند. متراژ هر توپ پارچه نخی در نوع ایرانی چهل یا پنجاه متر، و در نوع نخی خارجی به صورت رول های بیست و پنج و پنجاه یاردی است.

ویژگی های پارچه نخی کودری

قبل از تهیه ی هر نوع کالایی بهتر است در مورد ویژگی های آن مطلع شویم و دقیقا بدانیم به چه محصولی روبرو هستیم. این کار باعث می شود که بهره وری بیشتری از آن داشته باشیم. در خرید و فروش پارچه کودری باید با ویژگی های یک پارچه کودری نخی خوب آشنا شویم تا قدرت تشخیص جنس خوب و با کیفیت را از جنس نامرغوب و بی کیفیت داشته باشیم.

میزان آبرفت: الیاف ویسکوز پایه طبیعی و ماهیت گیاهی دارند به همین دلیل در تماس با آب و شستشو کمی دچار آبرفت می شوند. پارچه های کودری نخی نیز به علت وجود صددرصدی از الیاف ویسکوز در بافت خود، مشکل آبرفت حدود سی درصد دارند که البته این مشکل در فرآیند تولید می تواند تا حد زیادی برطرف شود. در کارخانه تکمیل کننده پارچه کودری، اگر آبرفت پارچه گرفته نشود پس از هر شستشو، پارچه نخی مقداری زیادی آب رفته و قابل استفاده مجدد نخواهد بود. میزان آبرفت پایین از شاخصه های یک پارچه نخی کودری اعلا است که اگر در کارخانجات تولید و تکمیل این آبرفت گرفته شود، میزان آبرفت به دد درصد می رسد. در مورد پارچه کدری جنس خوب این میزان دو درصدی آبرفت پارچه در شستشوی اول اتفاق می افتد و در شستشوهای بعدی دیگر شاهد آبرفت نخواهیم بود. تولیدی های پوشاک در تولید لباس زنانه با پارچه های نخی کودری باید با توجه به میزان آبرفت الگو زنی و برش انجام دهند.

نخ پارچه کودری: لطافت پارچه تا حد زیادی مربوط به کیفیت نخ مصرفی در تولید پارچه است. کارخانه تولیدی پارچه نخی کدری اگر از نخ رینگ به جای اپن اند (open end) استفاده کند، لطافت بیسیار بهتری در پارچه ایجاد می شود.

در انتها لازم است خاطر نشان کنیم که شما عزیزان گرامی برای خرید و سفارش پارچه کدری عرض 90 می بایست با شماره تماس درج شده در سایت تماس داشته باشید تا قیمت و موجودی کالا به شما اطلاع داده شود. همکاران ما روند سفارش گیری را به شما خواهند گفت.

برای خرید و فروش انواع پارچه به صورت عمده با ما در ارتباط باشید

اکبر حقی زهابی

تلفن سفارش: 09169558627       

واتساپ : 09930699356  

ایمیل :Akbar.z1351@gmail.com 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما