پارچه کجراه

 

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

پارچه کجراه کاربرد‌های فراوانی در صنعت نساجی و خیاطی دارد. این پارچه معمولاً با سه جنس متفاوت قابل تولید و عرضه به بازار است. برای خرید آسان لباس کار از جنس این پارچه پیشنهاد می‌کنیم از طریق وبسایت مصدق اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

پارچه کجراه، نمونه ای از پارچه‌های نام آشنا در فروشگاه‌های پارچه فروشی است. پارچه کجراه برای مصارف مختلفی کاربرد دارد که افرادی که اندکی با خیاطی آشنایی دارند، می‌دانند که این پارچه برای دوخت چه البسه‌ای مناسب‌تر است.

برای خرید لباس کار هایی از جنس پارچه کجراه، بهتر است ابتدا مشخصات آن را به خوبی بدانید. زیرا کارخانه‌های نساجی بسیاری هستند که از این نوع پارچه در تیراژ‌های بالا تولید می‌کنند و به بازار عرضه می‌کنند. لذا دانستن مشخصات لباس کار و قیمت لباس کار می‌تواند به شما در خرید و استفاده آسان‌تر کمک کند.

بسیاری از طراحان لباس از پارچه کجراه برای دوخت انواع و اقسام پوشاک، از مانتو تا کت و شلوار مردانه و لباس کار استفاده می‌کنند. همانطور که از نام این پارچه مشخص است، خطوط کجی بر روی آن است که طرح اصلی پارچه را تشکیل می‌دهد. و بر همین اساس نام‌گذاری می‌شوند.

به طور معمول مشتریان زمانی که نام پارچه کجراه را می‌شنوند گمان می‌کنند که این پارچه تنها برای دوخت لباس کار مناسب است. اما این پارچه بسته به کیفیت و اصالت الیافی که در آن به کار می‌رود، مصارف مختلفی به جز لباس کار را شامل می شود.

پارچه کجراه ، قیمت پارچه کجراه ، قیمت پارچه کجراه لباس کار ، قیمت پارچه کجراه مشکی ، عکس پارچه کجراه ، خرید اینترنتی پارچه کجراه ، انواع پارچه کجراه

انواع پارچه کجراه

پارچه‌های کجراه، خود انواع مختلفی دارند که به طور کلی به سه دسته تقسیم می‌شود:

  1. جنس فلامنت
  2. جنس کتان
  3. جنس ویسکوز

این سه دسته جنس پارچه کجراه، بیشترین استفاده را در طراحی و دوخت البسه متنوع دارد. همانطور که می‌دانید جنس‌های فلامنت و ویسکوز علاوه بر پنبه از پلی استر و مواد شیمیایی با درصد متفاوت در آن استفاده می‌شود. الیاف استفاده شده در پارچه کجراه کتان از جنس پنبه است. هر یک از این موارد کاربرد‌های خاصی را در تولید و دوخت لباس‌ها دارد.

کارخانجات نساجی برای تولید لباس کار در زمینه‌های مختلف از هر سه نوع پارچه‌ی کجراه فوق الذکر استفاده خواهند کرد. برای مثال در محیط‌هایی مانند کار گاه‌های ذوب آهن، کوره پزی، و… دمای بالایی بر محیط حاکم است. لباس‌هایی باید مورد استفاده قرار بگیرد که علاوه بر خنکی از استحکام و مقاومت بالایی در برابر گرما و آتش برخوردار باشند. از این رو پارچه‌های کجراه کتان بهترین نوع پارچه برای دوخت این دسته از لباس‌ها هستند.

برای خرید و فروش انواع پارچه به صورت عمده با ما در ارتباط باشید

اکبر حقی زهابی

تلفن سفارش: 09169558627       

واتساپ : 09930699356  

ایمیل :Akbar.z1351@gmail.com

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما