پارچه کجراه لباس کاری

پارچه کجراه لباس کاری با کیفیت عالی

پارچه کجراه لباس کاری دلیل تفاوت های موجود در الیاف، تراکم، گرماژ و رنگ پارچه های کجراه موجود در بازار، متفاوت بودن موارد مصرف و کاربرد این پارچه ها می باشد. اصولاً اگر بخواهیم پارچه های کجراه را از روی موارد مصرف شان دسته بندی کنیم، می توانیم به این جمع بندی برسیم:

 1. پارچه کجراه لباس کاری
 2. پارچه کجراه فرم مدارس
 3. پارچه کجراه بیمارستانی
 4. پارچه کجراه شلوار کردی
پارچه کجراه لباس کاری با کیفیت عالی
http://parchedozan.ir/wp-admin/post-new.php

پارچه های کجراه لباس کاری که با کیفیتی عالی توسط کارخانجات فدک به صورت رولی، طاقه ای و عدلی تولید و روانه بازار فروش گردیده است، پارچه هایی مخصوص و تنها مناسب برای دوخت انواع لباس کار می باشد.

البته منظور از لباس کار در هر شغلی متفاوت بوده و اصولاً این پارچه در دوخت لباس کارهای خاص استفاده می گردد. مثلاً لباس کار افرادی که در شرکت های صنعت نفت، پتروشیمی و … فعالیت می کنند بایستی از جنس ترگال کجراه باشد. البته نه آن دسته از کجراه هایی که دارای الیاف مصنوعی هستند. بلکه پارچه های کجراه ۱۰۰ درصد پنبه که از شخص در برابر خطرات احتمالی آتش سوزی، برق گرفتگی و مواردی از این قبیل محافظت نماید.

این پارچه ها علاوه بر اینکه از مقاومت بالایی در برابر آتش، برق و … برخوردار هستند، تبادل گرمایی را به خوبی انجام داده و کمک می کنند تا فرد با بر تن داشتن لباس کاری از جنس آن، احساس راحتی کند.

فروش مستقیم پارچه کجراه لباس کاری از درب کارخانه

فروش پارچه کجراه لباس کاری از درب کارخانه با شرایط فوق العاده آغاز شده است. اما آیا آنهایی که امکان مراجعه حضوری به کارخانه و ثبت سفارش مستقیم را ندارند، چگونه می توانند خرید خود را انجام داده و از این شرایط نهایت استفاده را ببرند؟

پاسخ سوال شما پیش ماست. برای کسانیکه از شهرهای دور و نزدیک قصد خرید پارچه کجراه فدک را دارند، پیشنهاد می شود که ثبت سفارش مستقیم و بدون واسطه خود را از طریق سایت های اینترنتی انجام دهند.

البته نه سایت هایی که عامل فروش در فضای مجازی هستند و با برندهای دیگر هم همکاری می کنند. منظور سایت رسمی کارخانه فدک است که در آن به معرفی محصولات پرداخته و راه های ارتباطی با بخش های مختلف از قبیل فروش، مدیریت و … را در اختیار مراجعه کنندگان قرار داده است.

اگر از طریق سایت ثبت سفارش کنید:

 1. در هزینه ها صرفه جویی خواهید کرد.
 2. زمان مصرفی تان را هدر نخواهید داد.
 3. در هر ساعتی از شبانه روز امکان ثبت سفارش خواهید داشت.
 4. از خدماتی همچون مشاوره فروش برخوردار خواهید شد.
 5. امکان مقایسه محصولات از نظر مشخصات و قیمت برایتان وجود خواهد داشت.
 6. دسترسی به لیست قیمت های روز برایتان مقدور خواهد شد.
 7. از شرایط فروش فوق العاده مطلع خواهید شد.

اگر هنوز هم این روش خرید را روشی ریسکی می دانید، بهتر است طرز فکر خود را اصلاح کرده تا بتوانید از طریق سریع ترین، جدیدترین، کم دردسر ترین و کم هزینه ترین روش خرید نهایت استفاده را ببرید.

برای خرید و فروش انواع پارچه به صورت عمده با ما در ارتباط باشید

اکبر حقی زهابی

تلفن سفارش: 09169558627

تلگرام: @parchehferosh

ایمیل :Akbar.z135161@gmail.com

واتساپ:09169558627

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما