پارچه کجراه زرین پود

کارخانه پارچه کجراه زرین پود

پارچه کجراه زرین پود از تولیدات کارخانه های مطرح نساجی که کیفیت تولیدات این شرکت شهرت بسیار زیادی پیدا کرده است.
کارخانه پارچه کجراه زرین پود انواع پارچه های مصرفی فرم مدارس، لباس های فرم کار و پزشکی را با به روز ترین دستگاه های نساجی تولید و تکمیل می نمایند.

چنانچه قصد خرید پارچه ترگال و‌ کجراه برای مصارفی مانند لباس فرم مدارس را داشته باشید، بدون شک از جمله کارخانجاتی که به شما پیشنهاد می شود کارخانه زرین پود خواهد بود.

چنین شهرتی بدون شک به دلیل عرضه پارچه های با کیفیت و ضمانت شده است که باعث می شود تولیدی های پوشاک بدون هیچ تردیدی از انواع پارچه های این کارخانه استفاده نمایند.

پارچه کجراه زرین پود

کارخانه تولید پارچه کجراه زرین پود:

کارخانه زرین پود تولید کننده انواع ترگال و کجراه با بیش از ۷۰ رنگ بسیار مختلف است. تنوع رنگ بسیار زیاد این کارخانه موجب استقبال بسیار از تولیدات این کارخانه نساجی زرین پود شده است.
عرض پارچه های ترگال و‌ کجراه زرین پود ۱۵۰ سانتی متر است که با طول ۴۰ متر طاقه پیچی شده اند.کارخانه تولید پارچه کجراه زرین پود:

پارچه کجراه زرین پود

کارخانه تولید پارچه کجراه زرین پود:
پارچه کجراه زرین پود

قیمت خرید انواع پارچه کجراه زرین پود:

چنانچه قبلا انواع پارچه های ترگال و‌ کجراه را خریداری کرده باشید، به خوبی می دانید که قیمت رنگ های مختلف پارچه ترگال و‌ کجراه متفاوت است.
برای مثال رنگ های تیره و ویژه از رنگ های روشن تر از قیمت بیشتری برخوردار هستند.

برای خرید ارزان قیمت انواع پارچه کجراه زرین پود می توانید بدون واسطه با کارخانه یا عاملان فروش این کارخانه نساجی ارتباط بگیریم و لیست قیمت انواع پارچه های ترگال و‌ کجراه را دریافت کنید.

برای خرید و فروش انواع پارچه به صورت عمده (طاقه ای و عدلی)با ما در ارتباط باشید.

اکبر حقی زهابی

تلفن تماس :09169558627

ایمیل:akbar.z1351@gmail.com

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما