پارچه چلوار

پارچه چلوار جهت کاربرد های گوناگونی انجام می شود و بصورت عمده از کارخانه های نساجی تولید کننده خریداری می گردد. آیا با مصارف انواع پارچه های چلوار آشنا هستید؟ چگونه بهترین پارچه چلوار را از کارخانه خریداری کنیم؟

انتخاب پارچه چلوار جهت دوخت انواع منسوجات باید با نوع بافت و الیافشان انتخاب گردند. بنابراین برای خرید فروش پارچه چلوار باید دانش کافی در مورد انواع آنها داشته باشیم.
کارخانه های تولید کننده چلوار انواع پارچه را با عرض و الیاف مختلفی عرضه می کنند که هرکدامشان به قیمت متفاوت به فروش می رسند. پارچه های چلوار در عرض ۹۰، ۱۵۰، ۲ و ۳ متر تولید می شوند که هرکدام مصرف متفاوتی دارند.
برای نمونه چلوار در عرض ۹۰ معمولا برای کلاس های خیاطی و آموزشگاه استفاده می شوند و از رنگبندی مختلف تشکیل شده است.

پارچه چلوار
پارچه چلوار

مصارف عمده پارچه چلوار چیست :

  • کلاس های خیاطی
  • پرچم نویسی
  • روتختی
  • دوخت کفن و …

اما هریک از مصارف نامبرده با توجه به نوع الیاف پارچه استفاده می شوند. معمولا فروش پارچه چلوار با الیاف پلی استر، پلی استر پنبه و صد در صد پنبه در کارخانه های نساجی بافته و تولید می شوند. برای مثال بسیاری از هتل ها و سازمان ها از پارچه های چلوار ۱۰۰‎٪ پنبه برای دوخت بهترین روتختی های مرغوب بهره می گیرند.
یکی دیگه از کاربرد های پارچه های چلوار پارچه نویسی است که در عرض های ۹۰ بصورت ساده و یا چاپی حاشیه دار استفاده می شوند.

فروش پارچه چلوار و خرید عمده :

کارخانه های تولید کننده پارچه چلوار محصولات خود را به صورت عمده در بازار توزیع می کنند که برای خرید عمده باید به کارخانه یا بنکداران اصلی مراجعه کرد. بنابراین تمامی متقاضیان می توانند سفارشات عمده و طاقه ای پارچه چلوار را به قیمت ارزان و کارخانه خریداری کنند.
امروز به راحتی می توان انواع سفارشات را مستقیم به تولید کننده ارایه کرد و از طریق باربری و اتوبوسرانی در اسرع وقت پارچه های سفارش داده شده را دریافت و جهت تولید پوشاک و البسه به کار ببریم.

برای خرید و فروش انواع پارچه با ما در ارتباط باشید.

اکبر حقی زهابی

تلفن تماس :09169558627

تلگرام :t.me/parchehfrosh

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما