پارچه ملحفه ای

پارچه ملحفه ای

پارچه ملحفه ای پارچه‌ایی است که معمولا نسبت به انواع پارچه ها فروش بالاتری دارد زیرا موارد استفاده از آن بسیار متنوع است. برای خرید پارچه ملحفه ای باید به نکات مختلفی دقت داشته باشید تا بتوانید پارچه ای با کیفیت و لطیف خریداری کنید و از آن در مدت زمان طولانی استفاده کنید. در این مقاله قصد داریم به تمامی فوت و فن‌های ریز و درشت خرید پارچه ملحفه ای اشاره کنیم تا بتوانیم پارچه ای مناسب تهیه کنید.

پارچه ملحفه ای

انواع پارچه ملحفه ای

همانطور که در بسیاری از فروشگاه‌های عرضه کننده پارچه و منسوجات دیده‌اید، پارچه ملحفه ای در انواع ساده، طرح‌دار، گلدار و عروسکی تولید شده تا تمامی مصرف کنندگان بتوانند با توجه به نیاز و نوع مصرف خود این پارچه را تهیه کنند.

پارچه ملحفه ساده

معمولا در انواع پارچه تترون و ترگال در بازار وجود دارد که با تنوع 70 رنگ، به خوبی توانسته پاسخگوی نیاز همه باشد. در میان تمام رنگ‌های پارچه ملحفه ای ساده، رنگ سفید از محبوبیت بیشتری برخوردار است زیرا از آن می‌توان در موارد مختلف استفاده کرد.

پارچه ملحفه‌ای گلدار

پارچه ملحفه گلدار نیز از پارچه های پرفروش به شمار می‌آید و گل‌های نقش بسته روی این پارچه در دو مدل زیر و درشت طراحی شده‌اند.

پارچه ملحفه طرح دار

یکی دیگر از انواع پارچه ملحفه ای، ملحفه های طرح دار است که این امکان را برای خریدار فراهم می‌آورد تا با خرید این پارچه بتواند آن را با پرده و سایر تزیینات محل سکونت خود هماهنگ کند.

 ملحفه ای عروسکی

پارچه ملحفه ای عروسکی نیز در دو مدل دخترانه و پسرانه در بازار موجود است که معمولا طرح‌های نقش بسته روی آین نوع پارچه را شخصیت‌های کارتونی محبوب کودکان در بر گرفته‌اند.

 ملحفه ای عروسکی

پارچه بیمارستانی

خرید پارچه ملحفه ای برای بیمارستان‌ها ضروری است زیرا این پارچه از پرکاربردترین پارچه های بیمارستانی به شمار می‌آید که از آن موارد مختلف استفاده می‌شود. معمولا پارچه بیمارستانی پارچه های یکبار مصرف یا پارچه ملحفه ای ساده هستند که در رنگ‌های سفید، آبی، صورتی و سبز تهیه می‌شوند.

خرید  ملحفه ای با عرض‌های متفاوت

با توجه به اینکه مصارف پارچه ملحفه ای بسیار گسترده است، این پارچه در عرض‌های مختلف توسط کارخانه‌ها تولید می‌شود. قیمت خرید پارچه ملحفه ای نیز با توجه به عرض آن متفاوت خواهد بود که در ادامه چند عرض متداول از این پارچه را شرح خواهیم داد.

ملحفه با عرض سه متر

پارچه ملحفه ای با عرض سه متر معمولا برای روتختی کاربرد دارد و الیاف آن پنبه‌ای و کتان هستند.

ملحفه با عرض دو متر و نیم

خرید پارچه ملحفه ای با عرض دو متر و نیم برای دوخت روتختی و کالاهای خواب است و از پر فروش‌ترین پارچه‌ها به شمار می‌آید که در رنگبندی‌های متنوعی تولید می‌شود.

ملحفه با عرض دو متر

پارچه ملحفه با عرض دو متر برای مصارف خانگی کاربرد دارد و بیشتر کارخانه های نساجی آن را تولید می‌کنند که یکی از محبوب‌ترین آن‌ها تترون ساده با همین عرض است.

پارچه  با عرض یک و نیم متر

پارچه ملحفه ای با عرض یک و نیم متر برای تهیه کالای خواب نوزاد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پارچه ملحفه ای با عرض یک متر

این نوع پارچه نسبت به سایر عرض‌های پارچه ملحفه ای کاربرد کمتری دارد و در مواردی برای دوخت روتختی یک نفره از آن می‌توان استفاده کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما