پارچه متقال

تنوع در تولید نخ منجر شده است تا در خصوص پارچه ها و همین طور میزان حرارتی که نیاز است به هر پارچه برسد تنوع بسیاری بوجود آید که این تنوع در کاربرد و دوخت ان ها بسیار تاثیر گذاشته است و در همین راستا پارچه را براساس نوع نخ مصرفی و ویژگی هایی که به همراه دارد می توان به دسته های زیر تقسیم بندی نمود :

پارچه های مصنوعی
ابریشمی
نخی
کتانی
پشمی

پارچه های مصنوعی
ابریشمی
نخی
کتانی
پشمی
در هرکدام از این دسته ها از مواد خاص و ترکیبات پیچیده شیمیایی با ویژگی های خاص استفاده شده است که البته در دسته بندی مشخص شده چهار انتهایی از نوع پارچه ها در دسته پارچه هایی طبیعی قرار میگیرند که گروه ابریشمی و پشمی منشا حیوانی دارند و دسته نخی و کتانی گیاهی می باشند.

پارچه تنظیف،دستمال آشپزخانه،پارچه متقال،قیمت پارچه تنظیف،برزنت،سرنخ کیلویی،پارچه های بیمارستانی،تنظیف بیمارستانی

از دسته بندی نخی می توان پارچه ای به نام پارچه متقال را نام برد که از خانواده کرباس می باشد و جنس لطیفی دارند و از مهمترین ویژگی های استفاده از این پراچه را می توان پرز ندادن و همچنین جذب عالی رطوبت برای گردگیری و نظافت منزل عنوان کرد . متقال از جمله پارچه های سبک، مقاوم و محکم و همین طور خنک می باشد که با خیس شدن آن محکم تر شده و به راحتی قابل اتو شدن و دوخت میباشد.

بزرگترین مشکل خانم ها در نظافت منزل دستمال های گردگیری مباشند که درای پرز بوده و پس از تمیزی، پرز ها برروی سطوح اثر خود را به جا می گذارند و اصلا تمیزی سطوح خود را نشان نمی دهد و حتی در بعضی از موارد دستمال ها به خوبی آب ر ابه خود جذب نمی کنند و نتیجه آن وجود لکه برروی سطوح می باشد و همین عوال منجر به استفاده از دستمال های جادویی چینی و صرف هزین های بسیار می شود در حالی که در کشور خودمان پارچه هایی بدی نمنظور و با کیفیت بالایی وجود دارد و شما تنها با خرین پارچه متقال می توانید با ویژگی جادویی ای نوع پارچه آشنا شوید.

برای تهیه دستمال مخصوص گردگیری با استفاده از پارچه متقال به این صورت عمل کنید که یک قابلمه را از آب پر نموده و و کمی وازلین دورن آن بریزید. پارچه متقال را تکه تکه کرده و در آب بیندازید و منتظر بمانید تا آب به جوش آید سپس پارچه را در آورید. پارچه مخصوص گردگیری بدون هیچ گونه پرز و به جا گذاشتن لکه ای آماده بوده و شما به راحتی می توانید به نظافت منزل بپردازید و همچنین با این روش می توانید دستمال های گردگیری بسیاری با استفاده از پارچه متقال داشته باشید

برای خرید و فروش انواع پارچه با ما در ارتباط باشید

اکبر حقی زهابی

تلفن تماس :09169558627

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما