پارچه مازراتی

پارچه مازراتی جزو پرکاربردترین پارچه‌هایی است که در صنعت مبلمان به عنوان روکش از آن استفاده می‌شود که خصوصاً در ساخت مبل های راحتی این پارچه کاربرد بیشتری دارد.

اگر به سطح پارچه مازراتی دست بکشید دانه های ریز زیر انگشتان خود احساس می کنید که مثل خط هایی در هم تنیده و موجی شکل هستند که زیبایی و جذابیت این نوع پارچه برای مبل را دوچندان کرده است.

ویژگی مهمی که در رابطه با پارچه مازراتی برای ما وجود دارد این است که تنوع رنگ آن بالاست و افرادی که تمایل دارند تم های رنگی خاصی را برای منزل خود انتخاب کنند به راحتی می توانند پارچه‌ای که هارمونی را در دکوراسیون خانه آنها برقرار می کند را پیدا کنند و برای مبل خود در نظر بگیرند.

در واقع وقتی که پارچه مازراتی را برای پارچه رومبلی خود انتخاب می کنید، دست شما برای انتخاب رنگ و تم منزل باز است.

از دیگر ویژگی‌های مثبتی که پارچه رو مبلی مازراتی دارد این است که دوام و پایداری آن نسبت به خیلی از پارچه های دیگر بیشتر است و هزینه‌ای که بابت استفاده از آن برای روکش مبلمان پرداخت می کنید برای شما مقرون به صرفه است، زیرا مدت بیشتری برای شما کار می کند و نیازی به تعویض زودهنگام آن ندارید و در عین حال قیمت پارچه رو مبلی مازراتی مناسب است و از نظر هزینه ها دچار مشکل نخواهید شد.

یکی از بهترین انتخاب ها برای افرادی که علاقه مند به بافت های برجسته و زیبا هستند، پارچه مازراتی است که گاهی اوقات این برجستگی به حدی زیاد است که با لمس پارچه مبل مازراتی احساس لمس موکت به شما می دهد.

هم برای مبلمانی که در دکوراسیون مدرن استفاده می‌شوند و هم مبلمانی که در دکوراسیون کلاسیک جای می گیرند می توانید از پارچه مبل مازراتی استفاده کنید. ولی باید توجه داشته باشید که این پارچه گرمای زیادی دارد و گزینه مناسبی برای مناطق گرمسیری نخواهد بود.

 مزایای پارچه مبلی مازراتی

. خواب کم پارچه

. تنوع بالای طیف رنگی

. بافت موج دار و زیبا

. قیمت مناسب پارچه

. نرمی سطح

. قابلیت شستشو با شامپو مبل

 معایب پارچه رومبلی مازراتی

. سائیدگی پارچه با گذر زمان

. نفوذپذیری در برابر مایعات

لیست قیمت پارچه مبلی مازراتی

به طور کلی قیمت پارچه مبلی مازراتی نسبت به کیفیت کار، نسبت به خیلی از پارچه های مبلی مناسب تر است و شما با توجه به میزان بودجه در دسترس می توانید گزینه مناسبی پیدا کنید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما