پارچه فاستونی مطهری- ایران پارچه – مرکز خرید و فروش انواع پارچه

پارچه فاستونی مطهری شاید یکی از مناسب ترین پارچه ها برای دوخت کت و شلوار و شلوار ، مانتو و … باشد این پارچه دارای اتوخوری مناست می باشد که دیر چروک گشته و برای کارمندان مناسب است.
پارچه فاستونی مطهری، یکی از فاستونی های ایرانی است که توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید و برای چند سال پیاپی موفق به داشتن لقب بهترین فاستونی ایرانی باشد.
پارچه فاستونی مطهری
اما در بین کار های مطهری کدام کالیته مورد پسند شما واقع خواهد شد؟ کالیته دیپلمات، چهارخانه یا ساده گاواردین و تافته می تواند به شما عرضه شود تا شما متناسب با کارتان، حرفه و شغلی که دارید مدل مورد پسند مشتری های خود را انتخاب کنید.
ممکن است مشتری شما یک شرکت یا اداره باشد که قرار است لباس فرم پرسنل خود را از بینپارچه های مطهری انتخاب کند که کار های دیپلمات سرمه ای با خط سفید یا طوسی را می پسندد که البته گاهی رنگبندی ساده مانند رنگ سیاه یا سرمه ای را بخواهد.
اگر مغازه دار باشید داشتن بیشترین تعداد کالیته ها برای ارائه به مشتری بهترین کاری است که باید انجام دهید. که می توانید از طریق سایت ما هر کالیته را به صورت سری ۱۵ متری نیز در تعداد طاقه های بالا انتخاب کنید.
اگر بنکدار هستید نیز می توانید به تعداد عدل هایی که قرار است پخش کنید پارچه فاستونی مطهری را از طریق ما تهیه کنید.
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
اکبر حقی زهابی :
فروش عمده پارچه فاستونی 
شماره موبایل: 09169558627
پارچه دوزان مرگز خرید و فروش انواع پارچه

قیمت عمده

از متری 85 تا 92 هزار تومان

توضیح باتوجه به نوسانات، احتمال تغییر قیمت وجود دارد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما