پارچه سوسن

 پارچه سوسن و ترمه کارخانه یزد، در این مرکز خرید به همراه کالیته ای طرح تمامی منسوجات موجود است و مدل های مختلفی دارند.
شهر یزد یکی از مهم ترین قطب های صنعت نساجی کشور است که در زمینه بافت و تولید بهترین پارچه های پیراهنی، ترمه و سوسن تبحر ویژه ای دارد و منسوجات این شهر را می توان از مراکز خرید و فروش عدلی پارچه به قیمت کارخانه ای تهیه کرد.
نمونه های برند پارچه های سوسن و ترمه، بافته شده در کارخانه های شهر یزد، به عنوان منسوجات صادراتی در کشورهای دیگر نیز عرضه و توزیع می شوند و قیمت خرید آنها از طریق نمایندگی های رسمی و اصلی پخش تولیدات این کارخانه ها، بسیار ارزان تر از سایر عمده فروشی ها است.
خریداران عزیز می توانند بهترین منسوجات شهر یزد را به قیمت مناسب و در کیفیت عالی سفارش دهند و کالای مورد نظر خود را در هر نقطه از کشور تحویل بگیرند.
کالیته های پارچه سوسن و ترمه به همراه طرح های جدید و در رنگ بندی بسیار جذاب و چشمگیر، در این سایت قابل مشاهده است.

آیا شما جز فروشندگان پارچه ترمه سوسن پرده ای هستید؟ آیا تمایل دارید این محصول را با حداقل قیمت و مستقیم از تولید کننده خریداری نمایید؟ آیا می دانید قیمت این پارچه در خریدهای حجمی به چه صورت است؟
آیا نسبت به کیفیت های مختلف این پارچه آگاهی دارید؟ برای پاسخ به این پرسش ها با ما همراه باشید.

ترمه سوسن پرده ای چیست؟

ترمه سوسن پرده ای پارچه ای لطیف با عرض دو متر و بیشتر است. این پارچه نقوش سنتی و مدرن دارد.  این پارچه تنوع رنگی بالایی دارد. از طرفی به دلیل جنس پلی استری دارای سطحی براق بوده و ظاهری چشم نواز و زیبایی دارد.
گفتنی ایست این پارچه با پارچه سنتی ترمه در نوع بافت و ضخامت متفاوت است.
به دلیل جنس مصنوعی این پارچه برای هنرهای هویه کاری و سوخت مناسب است. بسیاری از کارگاه های تولیدی با توجه به این خاصیت پارچه اقدام به تهیه محصولات زیبا و پرفروش می نمایند.

قیمت ترمه سوسن پرده ای

فروش این مدل از ترمه برحسب وزن طاقه است. به طور معمول دو نوع وزن در این پارچه متداول است . نوع اول که به سوسن سبک معروف است وزن هر طاقه ۱۰٫۵ کیلوگرم است. این مدل از طاقه بیشتر مصرف صادراتی دارد. عراق یک مقصد ویژه برای این محصول است.
نوع دوم سوسن سنگین است. وزن هر طاقه از این نوع پارچه ترمه سوسن ۱۲٫۵ کیلوگرم است. این ترمه بیشتر مصرف داخل کشور دارد.

انواع کاربرد ترمه سوسنی

ترمه سوسنی کاربردهای فراوانی دارد. از جمله کاربردهای آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کاربرد اصلی این پارچه،پرده است.

  • رومیزی های هویه کاری و ساده

  • کاور مبل

  • کاور لوازم منزل

  • کوسن و بالش

  • و …

نحوه سفارش پارچه ترمه سوسن

برای سفارش پارچه سوسن ترمه، ابتدا باید نوع و طرح و رنگ پارچه مورد نظر مشخص گردد. سپس با ارتباط با کارشناس فروش می توانید موجودی انبار را چک نمایید. در صورت موجود بودن محصول مورد نظر با واریز هزینه در کمترین زمان می توانید محصول خود را دریافت نمایید.
گفتنی ایست فروش این محصول به صورت عدلی است.

برای خرید و فروش انواع پارچه با ما در ارتباط باشید.

اکبر حقی زهابی

تلفن سفارش : 09169558627

2

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما