مناسب‌ترين  پارچه آستری پرده

مناسب‌ترين  پارچه آستری پرده کدام است؟

مناسب‌ترين  پارچه آستری پرده  پارچه‌هاي پنبه‌اي ساتن است كه كمي براق هستند. به طور معمول، رنگ پارچه آستري كرم يا سفيد است كه براي قرار گرفتن پشت پرده‌هايي با رنگ روشن یا مواقعي كه نياز به عايق‌بندي حرارتي وجود دارد، اما باید تا حدي هم جلوه پنجره مشاهده شودمناسب‌ترين  پارچه آستری پرده  هستند. ساتن‌هاي آستري رنگي نيز موجود است كه كيفيتي بالا دارند و رنگ آنها در اثر تابش نور خورشيد محو نمي‌شود. آسترهاي رنگي مي‌تواند بر جلوه پرده نیز بیفزاید.

همانطور كه گفته شد، برخي آسترها براي مسدود كردن كامل راه ورود نور به‌کار می‌روند. اين آسترها نبايد حتما مشكي باشند بلكه حتي مي‌توانند به رنگ‌هاي سفيد و كرم باشند. اين نوع آسترها سنگين و ضخيم هستند. توصيه مي‌كنيم که آنها را براي پرده‌هايي با پارچه ساده و بدون طرح استفاده كنيد، زيرا آسترهايي كه تا این اندازه ضخيم و مسدود كننده كامل نور هستند، مناسب‌ترين  پارچه آستری پرده باعث مي‌شوند که طرح روي پارچه پرده، كدر و مرده به نظر برسد.

مناسب‌ترين  پارچه آستری پرده کدام است؟

مناسب‌ترين  پارچه آستری پرده

روش استفاده از مناسب‌ترين  پارچه آستری پرده  به چه صورت است؟

به دو صورت مي‌توان براي پرده، آستر استفاده كرد. یکی به‌صورت جدا از پرده و دیگری، متصل و دوخته به آن. از بين اين دو نوع آستر، نوع جدا از پرده نسبت به نوع چسبيده يا متصل به آن الويت دارد، زيرا منعطف‌تر بوده و شست‌وشوي آن نيز راحت‌تر است. در نوع جدا از پرده، اين امكان براي شما وجود دارد در مواقعي كه تمايل داريد تا نور بيشتري به داخل بيايد، بدون كنار زدن پرده، آستر آن را كنار بزنيد. پهناي آستر جدا از پرده را هم اندازه با عرض نهايي شده يا همان عرض پنچره در نظر بگيريد، اما بهتر است كه 5 سانتي‌متر كمتر در نظر بگيريد. نكته‌اي كه در هر دو مدل نبايد فراموش كرد، اين است كه آستر نبايد از مقابل ديده شود. بنابر اين، بايد دقت لازم را در انتخاب پهناي پارچه آستري به عمل آوريد.

اگر هيچ وقت قصد كنار زدن آستر را نداريد، بهتر است دو سر آستر را به دو سر چوب پرده ثابت كنيد.

برای خرید و فروش انواع پارچه به صورت عمده با ما در ارتباط باشید

اکبر حقی زهابی

تلفن سفارش:

واتساپ : 09930699356

           09169558627  

تلگرام: @parchehdozan

ایمیل :Akbar.z1351@gmail.com

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما