فروش محصولات نساجی

فروش محصولات نساجی

فروش محصولات نساجی این شرکت یکی از زیر مجموعه های گروه صنعتی زندگی می باشد که پارچه های مصرفی خود را از کارخانه های تولیدی گروه مانند نساجی بروجرد، کارخانه وطن اصفهان، کارخانه اطلس چاپ و دیگر کارخانجات تامین نموده و با ماموریت ارتقاء کیفیت منسوجات دوخته شده ایرانی پا به عرصه بازار نهاده است. این مجموعه توانسته است با اتکا به امکانات وسیع سخت افزاری و نرم افزاری خود در داخل و خارج از ایران نسل جدیدی از کالای خواب و حمام را به بازار کشور ارائه نماید.

فروش محصولات نساجی

فروش محصولات نساجی شرکت حیات گستر بروجرد با استفاده از متد های روز دنیا در مورد زنجیره تامین و توزیع منسوجات دوخته شده با بکارگیری نرم افزارهای پیشرفته  SCMتوانسته است بانک های اطلاعاتی قوی از تامین کنندگان و مشتریان تهیه و به همراه سیستم ارزیابی T-EVE آن ها را سازماندهی کند.
این مجموعه جهت تولید و فروش محصولات نساجی منسوجات دوخته شده، کارگاه مجهزی را تدارک دیده است که دارای انواع تجهیزات پیشرفته دوخت و دوز و نیز نرم افزارهای تهیه الگو، برش (GEMINI) و نمایش سه بعدی(MARVELOUS)  می باشد و امکان تحلیل و آنالیز انواع کالای دوخته شده در آن وجود دارد.

فروش محصولات نساجی
کلیه پارچه های مورد استفاده در این شرکت از ابتدا تا تکمیل نهایی دارای استانداردهای ملی ایران M&S , AATCC , EN ISO می باشد و به منظور رسیدن به بهترین ثبات در برابر نور خورشید، لکه گذاری، شستشو، عرق بدن، اتو پذیری، چروک، استحکام، جرخوردگی، پرزدهی و سایش در آزمایشگاه های مجهز مجموعه مورد تست قرار می گیرد. همچنین جهت کسب اعتماد مصرف کننده نهایی و احترام به حقوق مشتریان، کلیه منسوجات تولیدی تحت بازرسی ATSIRAN  قرار می گیرد.

حمایت از تولید ملی و احیاء صنعت نساجی کشور سرلوحه و هدف نهایی شرکت حیات گستر بروجرد می باشد. تولیدات این واحد تولیدی در فروشگاههای زنجیره ای شرکت با نام تجاری ” کالای خواب و حمام نساجی بروجرد ” در سراسر کشور و در بازارهای منطقه عرضه می گردد .

 

سایت مجموعه بروجرد جهت برآورده نمودن نیاز مشتریان، به صورت آنلاین کلیه محصولات و خدمات شرکت حیات گستر بروجرد را در قالب فروشگاه اینترنتی و باشگاه مشتریان ارائه می نماید .
اقلام و منسوجات مندرج در سایت شامل انواع کالاهای خواب، آشپزخانه، حمام، پوشاک و کالاهای تزئینی و دکوراسیون عرضه می گردد.
کلیه بازدیدکنندگان و خریدان محصولات می توانند در باشگاه مشتریان عضو شده و از خدمات، تخفیفات و اطلاع رسانی ها بهره مند شوند.

برای خرید و فروش انواع پارچه به صورت عمده با ما در ارتباط باشید

اکبر حقی زهابی

تلفن سفارش:

تلفن :09169558627

واتساپ : 09930699356

تلگرام: @parchehdozan

ایمیل :Akbar.z1351@gmail.com

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما