تولید پارچه کجراه

تولید پارچه کجراه یکی از صنایع خارق العاده‌ی و مرغوب دنیای امروز است، در حال حاضر تولیدات پارچه بافی و صادرات آن به اکثر نقاط جهان به یکی از منابع کسب درآمد برای بسیاری از کشورها تبدیل شده است.  تولید پارچه کجراه یکی از شاخص‌ترین پارچه‌هایی است که امروزه در صنعت نساجی حرف اول را در بین پارچه‌های دیگر می‌زند این پارچه بخاطر داشتن کیفیت بالا بخوبی توانسته است که امتحان خود را در زمینه‌های مختلف پس بدهد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

https://parchedozan.ir/wp-admin/post-new.php

بشر پس از آن که به نیازهای خود واقف شد درصدد رفع آن‌ها یکی پس از دیگری برآمد. روزگاری نیاز به پوشاکی که بتواند درخور و متناسب با هر شرایط آب و هوایی باشد از جمله نیازهای اساسی برای بشر بوده است. که خوشبختانه در عصر امروزی نیاز انسان‌ها در رابطه با این مسئله کاملا برطرف شده است.

در حال حاضر طیف ونوع پارچه‌های موجود در بازار به طرز حیرت آوری افزایش یافته است به طوری که پاسخگوی سلیقه‌ی هر مشتری با هر اقلیم و آداب و رسومی است از جمله پارچه‌هایی که روزانه در صد هنگفتی از آن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد تولید پارچه کجراه است. این پارچه بخاطر بهره بری از ویژگی‌های منحصر به فردی اعم از تنوع در رنگ و زیبایی، لطافت و نرمی در پارچه، قابلیت کشسانی بالا و… در زمره‌ی بهترین و مرغوب‌ترین پارچه‌ها قرار گرفته است. که در ادامه‌ی مطلب به اتفاق هم صحبت بیشتری راجع به آن خواهیم داشت.

پارچه کجراه

انواع پارچه کجراه

همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم مهم‌ترین و شاخص‌ترین عاملی که باعث متمایز شدن انواع پارچه‌ی کجراه از هم می‌شود نوع بافت و الیافی است که در ساخت آن بکار برده می‌شود. پارچه‌هایی که در زیر به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت جزء محبوب‌ترین و پر مصرف‌ترین پارچه‌های کجراه هستند که روزمره متراژ قابل توجهی از آن‌ها توسط کارخانجات نساجی به تولید می‌رسد و برای مصارف مختلف روانه‌ی بازار می‌شوند.

کجراه فلامنت

این نوع پارچه را که تحت عنوان فلامنت نیز می‌شناسند یکی از مطرح‌ترین پارچه‌های کجراه می‌باشد. کجراه فلامنت در رده‌ی الیاف‌های مصنوعی قرار می‌گیرد. برای ساخت این نوع پارچه باید از دو الیاف دیگر به نام‌های الیاف ویسکوز و پنبه استفاده کرده چرا که بدون تلفیق الیاف فلامنت با این دو نوع الیاف ساخت آن امکان پذیر نخواهد بود.

پارچه‌ی کجراه فلامنت در ساخت لباس‌های ورزشی و فلامنت لباسی مورد استفاده قرار می‌گیرد. شاید برایتان جالب باشد بدانید که نوع پارچه‌ کجراه فلامنتی که برای هر نوع لباسی (لباس ورزشی و …) که مورد استفاده قرار می‌گیرد نیز با هم متفاوت است. برای مثال در ساخت لباس‌های ورزشی از کجراهی که دارای الیاف درشت‌تری است استفاده می‌کنند. این در صورتی است که برای فلامنت لباسی از پارچه‌ای با بافتی لطیف تر، براق‌تر، و با قابلیت کشسانی بیشتر و بهتر استفاده می‌کنند.

برای خرید و فروش انواع پارچه به صورت عمده با ما در ارتباط باشید

اکبر حقی زهابی

تلفن سفارش:

واتساپ : 09930699356

تلگرام: @parchehdozan

ایمیل :Akbar.z1351@gmail.com

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما