انواع پارچه

انواع پارچه در بازار موجود می باشد که می توان به صورت حضوری و غیر حضوری آنها را تهیه و خرید نمود ما آمادگی داریم انواع پارچه را بدون حضور و به صورت آنلاین با نازلترین قیمتها در اختیار شما قراردهیم . هر نوع پارچه مد نظر شما می باشد کافی است با ما در ارتباط باشید. پارچه ها انواع مختلفی دارند. آن ها را شرکت های گوناگون تولید می کنند و نام های گوناگونی بر روی آنان گذاشته اند که می توان به این ها اشاره کرد:

  • پارچه حریر
  • پارچه تترون
  • پارچه ساتن
  • پارچه مخمل
  • و …

هر یک از این پارچه ها برای موارد گوناگونی به کار می روند. با پارچه انواع پوشاک، پرده، رو مبلی، کاور، رو انداز، کت و شلوار و … تولید می شود و به بازار عرضه می گردد. پارچه ها نقش اساسی را در زندگی امروزی انسان ها دارند. برای همین است که شرکت های مختلفی در کار تولید انواع پارچه با کیفیت های متنوعی هستند. این شرکت ها در کشورهای گوناگون به ویژه ایران فعالیت گسترده ای را دارند.

یکی از پارچه هایی که در بالا به آن اشاره شد، حریر نام دارد. حریر ها در دو نوع تولید می شوند:

  1. پارچه حریر ساده
  2. پارچه حریر طرح دار

قیمت حریر ساده و طرح دار در بازار متفاوت است.

قیمت حریر ساده | نماینده فروش انواع پارچه درجه یک در کشور

قیمت پارچه حریر ساده

قیمت پارچه حریر ساده پارچه حریر ساده قیمت های متنوعی را دارد. این مسئله بستگی به کیفیت، ابعاد و شرکت تولید کننده دارد که در هنگام خریداری باید به آن ها توجه کرد.

پارچه های حریر ساده را فروشگاه های گوناگون پارچه فروشی در سطح شهر عرضه می دارند. از آن ها می توان قیمت آن را جویا شد. این پارچه فروشی ها در طرح های گوناگون آن را به فروش می رسانند.

برای این که قیمت روز را به دست آورید می توانید به فروشگاه های آنلاین هم سر بزنید. این فروشگاه ها قیمت پارچه حریر شیشه ای، قیمت پارچه پرده های حریر گلدار، قیمت پارچه پرده های حریر ساده و قیمت پارچه پرده های تور را اعلام می دارند.

تولید کننده بهترین مدل های پارچه در کشور

تولید کننده بهترین مدل های پارچه در کشوردر ایران تولیدی های زیادی وجود دارند که انواع پارچه ها را در مدل های گوناگون طراحی و وارد بازار می کنند.

برای تهیه ، خرید و فروش انواع پارچه به صورت عمده با ما در ارتباط باشید

اکبر حقی زهابی

شماره تماس :09169558627

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما