انواع پارچه کجراه

انواع پارچه کجراه

انواع پارچه کجراه، خود انواع مختلفی دارند که به طور کلی به سه دسته تقسیم می شود:

  • جنس فلامنت
  • جنس کتان
  • جنس ویسکوز

این سه دسته جنس پارچه کجراه، بیشترین استفاده را در طراحی و دوخت البسه متنوع دارد. همانطور که می دانید جنس های فلامنت و ویسکوز علاوه بر پنبه از پلی استر و مواد شیمیایی با درصد متفاوت در آن استفاده می شود. این در حالی است که الیاف استفاده شده در پارچه کجراه کتان از جنس پنبه است. هر یک از این موارد کاربردهای خاصی را در تولید و دوخت لباس ها دارد.

موارد استفاده پارچه کجراه

پارچه کجراه شباهت بسیاری با پارچه ترگال دارد. اما به خاطر داشته باشید که در پاره ترگال خطوط روی پاره کاملا افقی هستند و حالت مورب ندارند.

دلیل این که بیشتر از پارچه کجراه برای لباس های کار و یونیفرم های بیمارستانی و… استفاده می شود، خرید پارچه عمده ارزان است که عموما برای سری دوزی و تهیه لباس های فرم، این پارچه از نر قیمت و صرفه یکی از گزینه های انتخابی است.

قیمت پارچه کجراه

اگر خیاط هستید و یا کارفرمای یک سازمان که می خواهد برای پرسنل خود لباس فرم تهیه کند، لازم است بدانید که خرید پارچه عمده می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. البته به خاطر داشته باشید که جنس پارچه، الیاف به کار رفته در آن و نوع بافت، مشخصات پارچه و… همگی در قیمت نهایی محصول می تواند موثر باشد. معمولا کارخانه های قیمت مناسب تری را به شما پیشنهاد می دهند و این به دلیل عدم وجود واسطه های بازار است.

قیمت پارچه کجراه قیمت پارچه کجراه

پارچه کجراه

انواع پارچه کجراه، نمونه از پارچه های نام آشنا و شناخته شده در فروشگاه پارچه فروشی است. این نوع پاره برای مصارف مختلفی کاربرد دارد که خیاطان و افرادی که اندکی با خیاطی آشنایی دارند، می دانند که این پارچه برای دوخت چه البسه ای مناسب تر است.

برای خرید پارچه کجراه بهتر است مشخصات آن را به خوبی بدانید زیرا کارخانه های نساجی بسیاری هستند که از این نوع پارچه در تیراژهای بالا تولید می کنند و به بازار عرضه می کنند. لذا دانستن مشخصات دقیق پارچه و قیمت پارچه می تواند به شما در خرید و استفاده آسان تر کمک کند.

بسیاری از طراحان لباس و مزون ها، از این نوع پارچه برای دوخت انواع و اقسام پوشاک، از مانتو گرفته تا کت و شلوار مردانه استفاده می کنند. همانطور که از نام این پارچه مشخص است، خطوط کجی بر روی آن است که اساسا طرح اصلی پارچه را تشکیل می دهد و بر همین اساس نام گذاری شده است.

به طور معمول مشتریان زمانی که نام پارچه کجراه را می شنوند گمان می کنند که این پارچه تنها برای دوخت لباس های کار مناسب است. ولی این پارچه بسته به کیفیت و اصالت الیافی که در آن به کار رفته است می تواند مصارف مختلفی به جز لباس کار را نیز شامل شود.

برای خرید و فروش انواع پارچه به صورت عمده با ما در ارتباط باشید

اکبر حقی زهابی

تلفن سفارش:

09169558627       

واتساپ : 09930699356  

ایمیل :Akbar.z1351@gmail.com

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما